2017-2018

6é night store trofee judoschool Lummen 21/04/2018
1 Paps Seppe U11
1 Peyffers Bavo U11
2 Claeskens Dries U11
2 Meeuws Willem U11
2 Morren Iliana U11
2 Renders Luka U11
2 Snijers Kobe U11
2 Van Den Bunder Eli U11
2 Wynants Emile U11
2 Yaakoube Anouar U11
3 Bullens Janne U11
3 Claes Senne U11
3 Decraene Lars U11
3 Duwe Robbe U11
3 Silva De Oliveira Lorens U11
3 Vandebroeck Luca U11
3 Willems Rune U11
4 Cox Kaat U11
4 Wirix Jeff U11
4 Petit Winter U11
5 Camps Judith U11
1 Abdoulkhagiev Mohmad-emine U13
1 Appeltants Lander U13
1 Gerieva Sayana U13
1 Wellens Vincent U13
2 Tumkiewicz Tuur U13
2 Van Den Bunder Jutta U13
3 De Block Matthias U13
3 Meuwis Daan U13
4 Doyen Flore U13
4 Meeuws Marthe U13
4 Van Malderen Luca U13
4 Vangronsveld Mathias U13
4 Gaethofs Daemonia U13
15é open Tori Beauvechain 15/04/2018
1 Wellens Vincent U13
2 Abdoulkhagiev Mohmad-emine U13
2 Gerieva Sayana U13
2 Meuwis Daan U13
16é soeverein judocup Lommel 07/04/2018
1 Paps Seppe U11
1 Peyffers Bavo U11
2 Meeuws Willem U11
2 Silva De Oliveira Lorens U11
2 Willems Rune U11
3 Claes Senne U11
1 Abdoulkhagiev Mohmad-emine U13
1 Gerieva Sayana U13
2 Appeltants Lander U13
2 Doyen Flore U13
2 Wellens Vincent U13
3 Meuwis Daan U13
4 Meeuws Marthe U13
4 Vangronsveld Mathias U13
13e olympia trophy Zonhoven 01/04/2018
1 Paps Seppe U11
1 Peyffers Bavo U11
2 Duwe Robbe U11
2 Wynants Emile U11
3 Claeskens Dries U11
4 Willems Rune U11
1 Abdoulkhagiev Mohmad-emine U13
1 Gerieva Sayana U13
2 Appeltants Lander U13
2 Van Den Bunder Jutta U13
2 Wellens Vincent U13
U11 & U13 ontmoeting Judoclub Herenthout 31/03/2018
1 Paps Seppe U11
2 Claes Senne U11
2 Bullens Janne U11
3 Snijers Kobe U11
3 Wirix Jeff U11
1 Abdoulkhagiev Mohmad-emine U13
1 Appeltants Lander U13
1 Gerieva Sayana U13
1 Meuwis Daan U13
1 Wellens Vincent U13
2 Doyen Flore U13
Sint-Truiden U11 & U13 25/03/2018
1 Paps Seppe U11
1 Silva De Oliveira Lorens U11
2 Claes Senne U11
2 Claeskens Dries U11
2 Meeuws Willem U11
2 Morren Iliana U11
2 Peyffers Bavo U11
2 Simons Brell U11
2 Wynants Emile U11
3 Simons Zappa U11
4 Willems Rune U11
1 Abdoulkhagiev Mohmad-emine U13
1 Appeltants Lander U13
2 Doyen Flore U13
2 Gerieva Sayana U13
2 Tumkiewicz Tuur U13
2 Wellens Vincent U13
3 Van Den Bunder Jutta U13
4 Vangronsveld Mathias U13
Sint-Truiden 24/03/2018
1 -34kg Jans Luca U15
1 -48kg Licata Lotte U15
1 -55kg Geriev Islam U15
1 -60kg Hamarat Uveys U15
3 -42kg Wellens Mattias U15
3 -46kg Declerck Rhune U15
1 -50kg Valy Rens U18
1 -55kg Jennekens Brent U18
1 -57kg Leten Tonja U18
1 -70kg Vanesch Elise U18
2 -48kg Jans Sara U18
2 -70kg Noblesse Mauke U18
3 -55kg Roosen Dante U18
8é Maaseikse U11 & U13 ontmoeting 18/03/2018
1 Meeuws Willem U11
1 Paps Seppe U11
3 Claes Senne U11
3 Wynants Emile U11
1 Abdoulkhagiev Mohmad-emine U13
1 Gerieva Sayana U13
1 Meuwis Daan U13
2 Doyen Flore U13
3 De Block Matthias U13
3e Provinciale U11 & U13 ontmoeting Tienen 11/03/2018
1 Claes Senne U11
1 Paps Seppe U11
1 Peyffers Bavo U11
2 Meeuws Willem U11
2 Wynants Emile U11
2 Willems Rune U11
3 Silva De Oliveira Lorens U11
3 Wirix Jeff U11
4 Snijers Kobe U11
1 Wellens Vincent U13
1 Meuwis Daan U13
1 Abdoulkhagiev Mohmad-emine U13
2 Doyen Flore U13
Herentals 10/03/2018
1 -42kg Meuleman Quinten U15
1 -48kg Licata Lotte U15
1 -55kg Geriev Islam U15
1 -60kg Hamarat Uveys U15
3 -34kg Jans Luca U15
3 -42kg Wellens Mattias U15
3 -46kg D'Hulst Rhune U15
3 -55kg Claes Mika U15
1 -50kg Valy Rens U18
1 -70kg Noblesse Mauke U18
2 -48kg Jans Sara U18
3 -55kg Jennekens Brent U18
3 -57kg Leten Tonja U18
tweede Provinciaal toernooi Geetbets 25/02/2018
1 Paps Seppe U11
1 Peyffers Bavo U11
2 Claeskens Dries U11
2 Meeuws Willem U11
2 Renders Luka U11
2 Silva De Oliveira Lorens U11
2 Van Den Bunder Eli U11
2 Vandebroeck Luca U11
2 Wynants Emile U11
3 Claes Senne U11
4 Willems Rune U11
4 Snijers Kobe U11
1 Abdoulkhagiev Mohmad-emine U13
1 Appeltants Lander U13
1 Wellens Vincent U13
2 Meeuws Marthe U13
2 Van Den Bunder Jutta U13
3 De Block Matthias U13
4 Meuwis Daan U13
4 Vangronsveld Mathias U13
Belgische jeugdkapioenschappen 17/02/2018
2 -48kg Licata Lotte U15
2 -66kg Rodiers Jens U15
3 -55kg Geriev Islam U15
3 -60kg Hamarat Uveys U15
3 -50kg Valy Rens U18
Regionaale jeugdkampioenschappen 11/02/2018
1 -55kg Geriev Islam U15
2 -34kg Jacobs Brent U15
2 -48kg Licata Lotte U15
2 -66kg Rodiers Jens U15
3 -60kg Hamarat Uveys U15
3 -50kg Valy Rens U18
3 -57kg Struys Silke U18
3 -70kg Noblesse Mauke U18
3 -60kg Van Malderen Mauro U21
Provinciaal jeugdkampioenschap 04/02/2018
1 -34kg Jacobs Brent U15
1 -42kg Meuleman Quinten U15
1 -44kg Van Den Bunder Minne U15
1 -48kg Licata Lotte U15
1 -55kg Geriev Islam U15
1 -60kg Hamarat Uveys U15
2 -42kg Hachami Idrissi Ilias U15
2 -46kg D'Hulst Rhune U15
2 -66kg Rodiers Jens U15
3 -34kg Jans Luca U15
1 -48kg Jans Sara U18
1 -50kg Valy Rens U18
1 -55kg Jennekens Brent U18
1 -60kg Duimel Berend U18
1 -63kg Vanesch Elise U18
1 -66kg Truyers Jonas U18
1 -70kg Noblesse Mauke U18
1 -81kg Truyers Jarne U18
2 -52kg Leten Tonja U18
2 -55kg Meeuws Simon U18
3 -57kg Struys Silke U18
1 -60kg Van Malderen Mauro U21
1 -66kg Vanoppen Kevin U21
1 -70kg Giancola Maryem U21
1 -100kg Willems Maarten U21
2 -81kg Vanbilsen Ward U21
Beker van de mijnstreek te Genk 03/02/2018
1 Claeskens Dries U11
1 Paps Seppe U11
1 Peyffers Bavo U11
1 Yaakoube Anouar U11
2 Claes Senne U11
3 Meeuws Willem U11
3 Snijers Kobe U11
3 Vandebroeck Luca U11
3 Willems Rune U11
3 Wirix Jeff U11
4 Brems Liam U11
4 Raymackers Jairho U11
1 Abdoulkhagiev Mohmad-emine U13
1 Appeltants Lander U13
1 Gerieva Sayana U13
1 Pauwels Bram U13
2 Tumkiewicz Tuur U13
2 Wellens Vincent U13
3 Vangronsveld Mathias U13
4 De Block Matthias U13
4 Meuwis Daan U13
4 Paps Tessa U13
jeugdtrofee Provincie Antwerpen Oud-Turnhout 28/01/2018
1 Paps Seppe U11
3 Wynants Emile U11
1 Abdoulkhagiev Mohmad-emine U13
1 Appeltants Lander U13
1 Gerieva Sayana U13
1 Pauwels Bram U13
1 Wellens Vincent U13
2 Meuwis Daan U13
4 Paps Tessa U13
4 Vangronsveld Mathias U13
Oud-Turnhout 27/01/2018
1 -42kg Meuleman Quinten U15
1 -55kg Geriev Islam U15
1 -60kg Hamarat Uveys U15
2 -34kg Jacobs Brent U15
2 -48kg Licata Lotte U15
2 -66kg Rodiers Jens U15
3 -42kg Wellens Mattias U15
1 -50kg Valy Rens U18
1 -55kg Jennekens Brent U18
3 -55kg Roosen Dante U18
3 -70kg Noblesse Mauke U18
2 -81kg Vanbilsen Ward +21
SVS Vlaams scholenkampioenschap 2018 17/01/2018
1 Abdoulkhagiev Mohmad-emine U13
1 Appeltants Lander U13
1 Gerieva Sayana U13
1 Pauwels Bram U13
2 Wellens Vincent U13
3 Knaepen Daan U13
3 Vangronsveld Mathias U13
3 Van Den Bunder Jutta U13
1 -34kg Jacobs Brent U15
1 -44kg Van Den Bunder Minne U15
1 -48kg Licata Lotte U15
1 -55kg Geriev Islam U15
1 -60kg Hamarat Uveys U15
2 -34kg Jans Luca U15
2 -42kg Wellens Mattias U15
2 -60kg Vanheel Dave U15
2 -66kg Rodiers Jens U15
3 -38kg Hachami Idrissi Ilias U15
3 -42kg Meuleman Quinten U15
3 -46kg D'Hulst Rhune U15
3 -50kg Jennekens Liam U15
1 -50kg Valy Rens U18
2 -48kg Valy Silke U18
2 -52kg Leten Tonja U18
2 -55kg Jennekens Brent U18
2 -70kg Noblesse Mauke U18
2 -81kg Truyers Jarne U18
3 -48kg Jans Sara U18
3 -57kg Struys Silke U18
3 -66kg Truyers Jonas U18
3 -70kg Vanesch Elise U18
3 -81kg Kimps Seppe U18
1 -60kg Van Malderen Mauro U21
1 -81kg Vanbilsen Ward U21
3 -66kg Vanoppen Kevin U21
tornooi Thor Diepenbeek 14/01/2018
1 Paps Seppe U11
2 Claes Senne U11
2 Wynants Emile U11
2 Raymackers Jairho U11
3 Camps Judith U11
3 Meeuws Willem U11
3 Vandebroeck Luca U11
3 Wirix Jeff U11
4 Willems Rune U11
1 Abdoulkhagiev Mohmad-emine U13
1 Appeltants Lander U13
1 Gerieva Sayana U13
1 Pauwels Bram U13
3 Meuwis Daan U13
3 Paps Tessa U13
4 Vangronsveld Mathias U13
26e "trofee van de donderslag" Meeuwen 07/01/2018
1 Paps Seppe U11
1 Peyffers Bavo U11
2 Meeuws Willem U11
3 Claes Senne U11
3 Renders Luka U11
3 Van Den Bunder Eli U11
3 Willems Rune U11
4 Brems Liam U11
4 Decraene Lars U11
4 Wynants Emile U11
1 Abdoulkhagiev Mohmad-emine U13
1 Appeltants Lander U13
1 Pauwels Bram U13
2 Gerieva Sayana U13
2 Van Den Bunder Jutta U13
3 Meuwis Daan U13
4 Meeuws Marthe U13
Meeuwen - Gruitrode 06/01/2018
1 -60kg Hamarat Uveys U15
2 -66kg Rodiers Jens U15
1 -50kg Valy Rens U18
2 -55kg Jennekens Brent U18
3 -48kg Jans Sara U18
3 -70kg Noblesse Mauke U18
3 -81kg Kimps Seppe U18
3 -70kg Ramalho Pestana Sorenza +21
Dilsen 23/12/2017
1 -38kg Wellens Mattias U15
2 -46kg D'Hulst Rhune U15
2 -55kg Geriev Islam U15
2 -60kg Hamarat Uveys U15
1 -50kg Valy Rens U18
1 -55kg Jennekens Brent U18
1 -60kg Meeuws Simon U18
1 -70kg Noblesse Mauke U18
1 -81kg Kimps Seppe U18
2 -52kg Leten Tonja U18
2 -55kg Roosen Dante U18
Bérke Bemelmans tornooi 16/12/2017
2 Claes Senne U11
2 Knaepen Daan U11
2 Paps Seppe U11
4 Vangronsveld Mathias U11
5 Snijers Kobe U11
1 Abdoulkhagiev Mohmad-emine U13
1 Claes Mika U13
1 Pauwels Bram U13
1 Wellens Mattias U13
2 Appeltants Lander U13
3 Gerieva Sayana U13
4 Meuwis Daan U13
5 Paps Tessa U13
Provinciale ontmoeting 02/12/2017
1 Meeuws Marthe U11
1 Paps Seppe U11
2 Claes Senne U11
3 Vangronsveld Mathias U11
1 Abdoulkhagiev Mohmad-emine U13
1 Wellens Mattias U13
2 Appeltants Lander U13
2 Claes Mika U13
2 Menten Alysia U13
2 Paps Tessa U13
3 Gerieva Sayana U13
3 Meuwis Daan U13
3 Pauwels Bram U13
tornooi Zelem 05/11/2017
1 Paps Seppe U11
2 Claeskens Dries U11
3 Decraene Lars U11
3 Meeuws Marthe U11
3 Simons Brell U11
3 Vangronsveld Mathias U11
3 Vlayen Viktor U11
4 Claes Senne U11
4 Simons Zappa U11
4 Snijers Kobe U11
1 Abdoulkhagiev Mohmad-emine U13
1 Meuwis Daan U13
2 Appeltants Lander U13
2 Wellens Mattias U13
3 Claes Mika U13
3 Wellens Vincent U13
4 Gerieva Sayana U13
4 Paps Tessa U13
4 Van Malderen Luca U13
Oud-Turnhout 21/10/2017
1 +63kg Noblesse Mauke U15
1 -38kg Hachami Idrissi Ilias U15
1 -48kg Licata Lotte U15
1 -50kg Jennekens Brent U15
2 -48kg Jans Sara U15
2 -55kg Hamarat Uveys U15
3 -42kg Declerck Rhune U15
3 -42kg D'Hulst Rhune U15
3 -55kg Geriev Islam U15
1 -46kg Valy Rens U18
1 -60kg Truyers Jonas U18
2 -48kg Valy Silke U18
3 -60kg Meeuws Simon U18
Lux Cup Bastogne 21/10/2017
1 Paps Seppe U11
2 Meeuws Marthe U11
1 Abdoulkhagiev Mohmad-emine U13
1 Appeltants Lander U13
1 Wellens Vincent U13
2 Gerieva Sayana U13
2 Wellens Mattias U13
3 Meuwis Daan U13
11e kids tornooi Kreasa Houthalen 15/10/2017
1 Meeuws Marthe U11
2 Paps Seppe U11
2 Simons Brell U11
2 Claes Senne U11
3 Morren Iliana U11
3 Vangronsveld Mathias U11
4 Simons Zappa U11
4 Snijers Kobe U11
4 Vlayen Viktor U11
1 Appeltants Lander U13
1 Meuwis Daan U13
2 Abdoulkhagiev Mohmad-emine U13
2 Paps Tessa U13
2 Pauwels Bram U13
2 Wellens Mattias U13
2 Wellens Vincent U13
2 Claes Mika U13
2 Menten Alysia U13
3 De Block Matthias U13
3 Jennekens Liam U13
4 Gerieva Sayana U13
Regionaal kampioenschap senioren 14/10/2017
1 -48kg Valy Silke +21
3 -90kg Pacolet Alexander +21
Tornooi U11 & U13 Kemzeke 08/10/2017
1 Paps Seppe U11
1 Abdoulkhagiev Mohmad-emine U13
1 Appeltants Lander U13
1 De Block Matthias U13
1 Wellens Mattias U13
1 Wellens Vincent U13
2 Meuwis Daan U13
Provinciaal kampioenschap senioren 08/10/2017
1 -48kg Valy Silke +21
1 -52kg Van Malderen Indira +21
1 -66kg Tureluren Sander +21
1 -70kg Janssens Fleur +21
1 -73kg Hermans Andy +21
2 -60kg Van Malderen Mauro +21
2 -66kg Giancola Soufiane +21
2 -70kg Ramalho Pestana Sorenza +21
2 -81kg Vanbilsen Ward +21
2 -90kg Pacolet Alexander +21
3 +100kg Holsbeeks Glenn +21
3 -60kg Truyers Jonas +21
3 -70kg Giancola Maryem +21
3 -81kg Pussig Bram +21
3 -90kg De Laet Gunnar +21
29e competition amicale Jc Lincent 30/09/2017
1 Claeskens Dries U11
1 Meeuws Marthe U11
1 Paps Seppe U11
3 Claes Senne U11
1 Abdoulkhagiev Mohmad-emine U13
1 Appeltants Lander U13
1 Wellens Mattias U13
1 Wellens Vincent U13
2 Meuwis Daan U13
2 Pauwels Bram U13
2 Menten Alysia U13
3 Claes Mika U13
3 Jans Luca U13
3 Jennekens Liam U13
Mini pot van Olen 24/09/2017
1 Paps Seppe U11
2 Vangronsveld Mathias U11
3 Claeskens Dries U11
1 Abdoulkhagiev Mohmad-emine U13
1 Pauwels Bram U13
1 Wellens Mattias U13
1 Wellens Vincent U13
2 Gerieva Sayana U13
2 Jans Luca U13
3 Appeltants Lander U13
3 Paps Tessa U13
4 De Block Matthias U13
Open van Brabant 23/09/2017
1 +63kg Noblesse Mauke U15
1 -55kg Hamarat Uveys U15
2 -48kg Jans Sara U15
3 -38kg Meuleman Quinten U15
3 -44kg Licata Lotte U15
3 -50kg Jennekens Brent U15
3 -55kg Roosen Dante U15
1 -46kg Valy Rens U18
1 -48kg Valy Silke U18
3 -60kg Truyers Jonas U18
3 -66kg Giancola Soufiane +21
Toernooi te Olen 17/09/2017
2 -46kg Valy Rens U18
2 -60kg Truyers Jonas U18
3 -66kg Giancola Soufiane +21
Toernooi te Olen 16/09/2017
3 -44kg Licata Lotte U15
3 -48kg Jans Sara U15
3 -55kg Geriev Islam U15