september 21, 2020

Judoschool Lummen

Welkom bij judoschool Lummen

Jeugd Sport 2020

Ook dit jaar behaalde Judoschool Lummen het gouden label van de Jeugdsport Vlaanderen.

 

 

Het VJF-jeugdjudofonds is een project georganiseerd door de VJF met de steun van de Vlaamse Overheid & Sport Vlaanderen om de kwaliteit van het jeugdjudo op een nog hoger niveau te brengen.

De clubs werden geëvalueerd op basis van de volgende criteria: de jeugdleden, het jeugdsportbeleid, het trainersaanbod, het wedstrijdaanbod, het aanbod op maat, ethisch verantwoorde sportbeoefening, gezond sporten en promotie. Per criteria kunnen de clubs punten scoren en de meeste punten kunnen gescoord worden met het aantal jeugdleden en het percentage ledengroei. Hieruit bleek onder andere dat de judoclubs gemiddeld voor 75,5% bestonden uit jeugdleden, wat overeenkomt met het percentage jeugdleden bij de andere VJF-clubs. Clubs kunnen ook veel punten scoren met het trainersaanbod. Alle clubs beschikten over een gediplomeerde trainer, zoals het huishoudelijke reglement van de VJF dit eist. 

Aan de hand van het aantal behaalde punten kunnen clubs het label ‘GOUD’, ‘ZILVER’ of ‘BRONS’ scoren.

Onze clubs heeft dus het Jeugdjudofonds behaald en werd bij deze geproclameerd tot Jeugdvriendelijke Judoclub VJF 2020.